reklama
Głównie przez swoje podstawowe atuty jak: wysoki nakład, nowoczena i kolorowa forma makiety, ciekawa treść oraz skuteczny kolportaż w najbardziej ruchliwych miejsach miasta, „Przegląd Bełchatowski” możemy z dumą nazwać liderem branży reklamy prasowej naszego miasta.

Szczególnie istotny jest dla nas komfort oraz gwarancja najwyższej jakości współpracy. Stąd stała i wnikliwa analiza potrzeb naszych klientów reklamowych i czytelników oraz bezustanna synchronizacja jakości produktu jak i najbardziej skutecznych kanałów dystrybucji do grupy docelowej.

Serdecznie zapraszając do współpracy zapewniamy profesjonalne i indywidualne podeśćie do każdego klienta. Dzięki naszemu doświadczeniu w szeroko pojętej branży reklamowej, każdy nasz klient może liczyć na fachowe doradztwo i pomoc w ułożeniu najoptymalnieszej akcji promocyjnej (nie ograniczającej się jedynie do reklamy prasowej).

Zapewniamy, że każdemu klientowie jesteśmy w stanie dać się poznać jako solidny parter biznesowy. Wielu już się o tym przekonało, sprawdź nas i Ty!



aktualny numer
Polecane: Wiadomości z Bełchatowa | Ogłoszenia z Bełchatowa
Bełchatów Informacje Ogłoszenia Bełchatów